REALITY

Jsem součástí sítě realitních kanceláří a realitních konzultantů Realityspolu.

Klientům poskytuji kvalitní a bezpečné realitní i finanční služby.

Jak probíhá proces realitního zprostředkování

  • Nejprve si domluvíme osobní schůzku. Představím vám naše služby. Sami se rozhodnete.
  • Než začneme nemovitost nabízet zájemcům, poradíme vám, jak postupovat, aby váš byt či dům byl pro zájemce co nejatraktivnější (home staging). Vaši nemovitost společně upravíme tak, aby si v ní zájemce snáze představil svůj budoucí život, aby ji vnímal, jako svůj domov. Následně zhotovíme profesionální fotografie, které budou věrným, ale pozitivním způsobem vaši nemovitost prezentovat. U vybraných nemovitostí nám pomůže i videoprohlídka.
  • Sestavíme profesionální popis vaší nemovitosti včetně správného ocenění a vybereme individuální prodejní strategii. Zvolíme vhodné inzertní plochy a načasování nabídky.
  • Oslovíme zájemce z řad klientů partnerů REALITYSPOLU.cz. Díky propojení financí a realit můžeme rychle prověřit u zájemců schopnost financovat koupi nebo pronájem vaší nemovitosti. Ustojíme vyjednávání o podmínkách smluv tak, aby transakce zůstala výhodná a bezpečná.
  • Prodej nebo pronájem nemovitosti je spojen s řadou rizik a také s množstvím administrativy. Potenciální rizika pohlídáme a s administrativou vám pomůžeme. Všechny smlouvy a důležité dokumenty, které budete v rámci realitního obchodu podepisovat, pečlivě zkontroluje a upraví právní oddělení REALITYSPOLU.cz. Zařídíme potřebné úkony v katastru nemovitostí. Postaráme se, aby přesuny peněz byly bezpečné a peníze za prodej skončily na vašem účtu.

Pokud se vám náš přístup líbí, KONTAKTUJTE MNE  

nebo využijte zdarma  ON-LINE KOZULTACE

ZDE 

ZDE